לנו הסטראטפיסטים יש רעיונות מצוינים ומרתק לראות איך יעל משתמשת בכלים שיווקיים  אשר

מעלים אותנו מדרגה

נוספת בכל פעם.

 

אביב סגל

מנכ"ל רוליסר בע"מ

סטארטאפים / עסקים חדשים

 

כמי שזכתה לכינוי המכובד "אומת הסטארטאפ" (Startup Nation), יש לנו בארץ אנשים עם מוחות מבריקים וכישורי יזמות מפותחים. אלא שבמציאות, לא כל רעיון מצוין מגיע לידי מימוש.

 

אני בעצמי הקמתי 2 סטארטפים מצליחים ויודעת להוביל רעיון לעסק עובד.

 

בעוד הסיבות לחוסר הצלחה יכולות להיות מגוונות, הרי שאחד הגורמים המרכזיים לכישלון הנו הזנחה של הפן השיווקי, אשר מונע מהמוצר מלזכות בהכרה לה הוא זקוק בקרב קהל היעד (משקיעים, לקוחות). בעולם של ימינו, בו ישנם כל כך הרבה רעיונות טובים המתחרים אחד בשני, קיומו או העדרו של מערך שיווקי ראוי, ובמסגרתו, של תכנית שיווקית-עסקית ארוכת-טווח המותאמת למוצר יכולים לעשות את ההבדל בין הצלחה לכישלון.

 

לכן חשוב, בראש ובראשונה, להפנים כי הרעיון, טוב ככל שיהיה, לא יוכל להבטיח לבדו את ההצלחה, שכן ערכו של המוצר נקבע על ידי על ידי הלקוח.

 

התכנית השיווקית אותה אנו נבנה תייצר לו את הערך הדרוש כך שייצג את שאיפותיהם של היזמים, וחשוב מכך – את אופים וצרכיהם של הלקוחות. זאת, תוך רתימת כל הפלטפרומות השיווקיות הקיימות כיום, מהוותיקות ועד לחדשות ביותר (מדיה חברתית).

 

במידה ואינו קיים, אכנס בתור מנהלת השיווק ב outsource ואקים עבור העסק שלך מערך שיווקי על כל היבטיו, כולל בניית תכנית אסטרטגית-שיווקית מפורטת התואמת את אופיו של המוצר ואת שאיפותיך, מתן הכשרה שיווקית לעובדים, מעקב צמוד אחר ביצוע התכנית, וניהול שוטף של פלטפורמות  השונות. כך, ניצור את התנאים הטובים ביותר כדי שהמוצר יממש את הפוטנציאל הטמון בו עד תום!

 

ליווי וייעוץ אסטרטגי שיווקי יעניק לך את הכלים הנכונים לשווק את העסק שלך בצורה יעילה ואפקטיבית, שתבוא לידי ביטוי באופן מידי!

 

רוצים לדעת יותר?  צרו איתי קשר לקבלת פרטים נוספים
 052-5612802
  • Facebook Black Round
  • LinkedIn Black Round

052-5612802

כל הזכויות שומרות ליעל לוי לידור

עיצוב ובניית אתרים: www.wixandme.com

הרשמו לעידכונים

יעל לידור לוי - מומחית לשיווק ופיתוח עסקי

052-5612802 

  • Facebook Clean Grey
  • LinkedIn Clean Grey