"יכולתה של יעל לרתום את המדיה החברתית לטובת המכביה היא אחת ההצלחות הגדולות ביותר של המשחקים האחרונים. יעל הובילה כמעט במו ידיה את המכביה למאה ה-21, תוך שהיא מצליחה לחבר עשרות אלפי צעירים מכל העולם למותג הקרוי מכביה, וחשוב מכך, למדינת ישראל".

 

אמיר פלד

יו"ר משחקי המכביה

אסטרטגיה שיווקית וניהול רשתות חברתיות

 

כיום אין כמעט חברה  שאינה פעילה באופן אקטיבי ברשתות החברתיות. למעשה, הרשתות הללו הפכו בשנים האחרונות לאחד הכלים הפרסומיים/שיווקיים החשובים בעידננו, לאור יכולתם להגיע להמוני אנשים בעלות נמוכה יחסית.

 

אלא שלצד הפוטנציאל השיווקי האדיר שלו,  חובה לזכור כי הרשתות החברתיות אינן מדיום פרסומי רגיל,  אלא דורשות התייחסות מקצועית מיוחדת והשימוש בה חייב להיעשות כחלק מתכנית שיווקית-אסטרטגית כוללת אשר לוקחת בחשבון את ייחודו של כל מדיום, יתרונותיו וגם מגרעותיו.

שימוש לא נכון בפלטפורמות לא רק שלא יסייע למכור את המותג, אלא אף עלול להסב נזק .

 

כחלק מהעבודה ברשתות החברתיות, אנו נקבע את הערכים שמייצגים את המותג, כך שיהיו תואמים לאלו של קהל היעד. לפי הערכים הללו, אנו ניצור את העולם התוכן הייחודי שלו. בעולם בו כולנו חשופים לעודף אינפורמציה ועסוקים רבות בסינונו, חובה עלינו לספק לקהל היעד תוכן מעניין ורלוונטי במינון ובעיתוי הנכון, על מנת "לחבר" את הלקוח למותג, הן בחינה רגשית והן מבחינה מעשית. מושג המפתח בעבודתנו ברשתות החברתיות הנו "חיבור", ולא "מכירה". 

 

רשתות חברתיות הן זירה חברתית ועסקית חמה ומבעבעת. בפייסבוק ישראל מעל 4 מיליון גולשים ביום - מכאן שכל עסק חייב לעצמו מבחינה אסטרטגית ושיווקית להקים עמוד בפייסבוק. הקמת עמוד בפייסבוק לעסקים מחייבת ידע נרחב, חשיבה אסטרטגית והבנה שיווקית של עולם האינטרנט – יש לדעת את התמהיל המדויק של פרסום, שיווק, יחסי ציבור ומכירות כדי להביא את הלקוחות לעסק, ולהניע אותם לפעולה (קנייה, מכירה, השארת פרטים או יצירת קשר).  

 

רוצים להקים אתר אינטרנט ולחזק את הנוכחות ברשתות חברתיות? יש לכם תשובה! 
פגישת ייעוץ באסטרטגיה שיווקית – זה מגיע לעסק לכם!  
צרו קשר - 052-5612802
  • Facebook Black Round
  • LinkedIn Black Round

052-5612802

כל הזכויות שומרות ליעל לוי לידור

עיצוב ובניית אתרים: www.wixandme.com

הרשמו לעידכונים

יעל לידור לוי - מומחית לשיווק ופיתוח עסקי

052-5612802 

  • Facebook Clean Grey
  • LinkedIn Clean Grey